Zöldi László: Táncoltunk a blueskocsmában
Az egyik legjobb pesti blueskocsma kistermébe érkeztek a rokonok, a barátok, a kollégák és a tanítványok. Harminchárman jöttek el, és nagyjából három csoportot alkottak. Az egyik asztalnál az osztálytársak ültek, a másiknál a kollégák, a harmadiknál a rokonok.



