Rényi András: Bibi a háttérben?
A kormány minden titkot megtud belpolitikai ellenfeleiről, még sincs törvénysértés, ugyebár. Más magyarázat nincs arra, hogy miért az NSO-nál tárolták a listákat, akinek mint szoftvergyártónak elvileg semmi köze nem volna ahhoz, hogy a felhasználók mire használják, amit kifizettek.

