Szertelen gondolatok szeptember elsején
Ezért jó a stadion, hazaviszik a vírust, átadják az öregeknek, oszt vesszenek a gyengék, az életképtelenek. Jönnek az angolok Pestre is. A nemzetünk nagyjai előtt fognak elpáholni, de a lelátón mi vagyunk az úr! Á. H. írása



