Simon Zoltán: Lefelé
A magyar ombudsmani intézmény nemzetközi megítélése nagyjából arra a szintre süllyedt, ahol jelenleg a magyar kormányé van: a béka segge alá. Az optimisták érvelhetnek azzal, hogy ennél nincs lejjebb. Ám tudva, hogy a hatalmon lévők mit gondolnak...
