„Oroszországnak most jót tenne a vereség!”

„Oroszországnak most jót tenne a vereség!”
A bíróság reformját például Navalnij kidolgozta a 2018-as választási programjában, tehát már megvan. Olyan elnöknek kell jönnie, aki demokratikus választáson nyeri el a szavazópolgárok bizalmát.

Zöldi László: A csúnya szavakat lehet-e szépen használni?

A Kolozsvári Szalonna nevű blog majd’ mindig kecsegtet egy-egy csípős, szellemes, ütős mondattal. Most pedig arról számolt be, hogy a működéséhez havi 3 millió forintra volna szükség. Ebből összegyűlt már 1382046, és hiányzik még 1617054 forint. Összeadtam a két számot, és 2999100 jött ki.

Rezeda: A parádés kocsis

A fegyverkezési miniszter egyébként helikopterrel utazott a messzi Szilvásváradra bratyizni a „honvédő paripákkal”, ami magában olyan anakronizmus, hogy már megér egy rövid misét sok miseborral.

Sajtószemle – 2022. július 5.

Most rettenetesen nehéz lesz az ukránoknak, mivel fel kellett adniuk Liszicsanszkot – a vereség lélektanilag nagyobb, mint az oroszok szemszögéből a katonai siker, mert Ukrajna azt sulykolta a harcok során, hogy meg tudják tartani a nagyvárost.

Gergely Tamás: Csaba testvér

Igen ám, de közben kiderült, hogy az árvák egy részét verik, másokat szexuálisan molesztálnak abban az otthonban. Hogy esetleg nem is árvák az árvák, s mintha nem az otthon lenne értük, hanem a gyerekek az otthonért.

Tovább fogy a kormánymédia

Tovább fogy a kormánymédia
A lapok megszűntetését a növekvő energia- és papírárakkal indokolták. Az újságírók a jövőben az Origo és a Magyar Nemzet gazdasági tartalmainak előállításában vehetnek részt. (Ami előrevetíti, hogy a két lap online verziója is megszűnik.)