Németh Péter: Ömlik a… baj
Menjen csak be a miniszterelnök egy közértbe, vagy hallgasson meg valakit a benzinkúton, netán rezsiügyben a telefon túloldalán. Meglepő mondatokat fog hallani - saját magáról is. Már ha a kommunikációs erdőben van még füle a hallásra.

