DK: Mennyi pénzébe került a magyar adófizetőknek a miniszterelnök texasi szereplése?
Az Alapjogokért Központ puszta
létezése is annak köszönhető, hogy Magyarországon a közpénz már rég elvesztette közpénz jellegét, így Orbán baráti intézetei a magyar adófizetők pénzét költhetik.







