Kétszáznál is több tanár szüntette be a munkát tiltakozásul hétfőn
A tanárnő hétfőn nem ment be dolgozni, hanem kiállt a Nyugati térre egy táblával, amire azt írta: „Pedagógus vagyok, polgári engedetlen. Ha nem érti, miért, kérdezzen!” Csatlakozott hozzá egy másik iskolában tanító kollégája is.




