Kövér László bicskanyitogató megjegyzése: „A tanárok bérét ma is emeljük, és a jövőben is emelni fogjuk”
Mi van akkor, ha a birodalomépítési politika valójában nyugatról keletre zajlik, és Ukrajna újabb reménybeli tartománya az Euroatlanti Birodalomnak? Ennek legalább akkora relevanciája van, ki-ki döntse el, hogy melyik olvasat szimpatikusabb neki.





