Az a két szavazat kétharmadot érhet,ami nem a határon túli Magyarokat érinti. De görény vagy Petike. Ök nem magyarok? Szégyelld magad. Elnézést kérek a görényektől.
Már-már arra gondolhatnánk, hogy pont egy ilyen forgatókönyvre számítva szüntette meg a demokráciaközpontokat a NER-ész. Szegényebbek lennénk egy illúzióval, de gazdagabbak egy tapasztalattal. Ami a jövőben még jól foghat.
Mert mégis mivel lesz jobb egy székely élete, ha mondjuk a Fidesz listájáról bejuttatja a magyar parlamentbe Völner Pált vagy Farkas Flóriánt. Semmivel. Persze jut pénz egy-két stadionra, meg sportcsarnokra, majd Lőrinc felépíti, de lesz több joga a székelynek? Lesz önrendelkezése? Autonómiája?
Látjuk, ahogy a Keménytökű Magyar Hősök (KMH) feje felett elhúznak délnek a nagy lilikek. Őszintén szólva nem néztem utána a film előtt, mikor is volt Hadik András és a KMH huszárcsínye, úgyhogy nem tudtam, vajon akkurátus-e ez a madárábrázolás a filmben.
Budai Gyula országgyűlési képviselő egyébként a Csakfoci oldalán egy hozzászólásban reményének adott hangot, hogy a Puskás Arénában az összes német szurkolót gatyára vetkőztetik majd a rendőrök.
Shephard szerint a mesterséges intelligenciának becézett algoritmusokkal kapcsolatos remények és félelmek egyaránt alaptalanok. Az algoritmusok megkönnyíthetik az ember számára a nagy adathalmazok áttekintését és elemzését, ám ezen túlmenően a mesterséges intelligencia legfeljebb egyszerűbb emberi feladatok kiváltására lesz képes.
Orbán szereti átvezetni népét az egyik félelemből a másikba mint a megmentő, s ezen az úton sokan gondolkodás nélkül követik, feltétel nélkül ölelik kedvükre azokat, akiket nemrég kiutáltak. Az ellentmondásokon könnyedén túlteszik magukat...
Nem változtat semmin, ha egy csapatot arra köteleznek, hogy hat meccsen keresztül nézők nélkül játsszon, és 4000 eurós büntetést fizessen. Ez a szankció egy hülyeség. Az FRF bizottságai függetlenek, ez az ő döntésük, de mi nem értünk egyet vele.
Orbán Viktorhoz személyesen fordultam azért, hogy állítsák helyre az irodahálózatot – magyarázta Tőkés László. Szerinte Orbán lehet, hogy még nem kapta meg a levelét, ezért nem reagált rá.
Létezik másféle erő is, nem csak az alkotmányos korlátokon nagy lendülettel átnyargaló, statáriális jogalkotási akciók: erő van a nyilvánosságban, az érdekszövetségekben, a közös fellépésben, az informális csatornák kihasználásában.
Ez a weboldal sütiket használ az Ön élményének javítása érdekében, miközben Ön a webhelyen navigál. Ezek közül a szükség szerint kategorizált sütiket az Ön böngészője tárolja, mivel ezek nélkülözhetetlenek a weboldal alapvető funkcióinak működéséhez. Harmadik féltől származó sütiket is használunk, amelyek segítenek elemezni és megérteni, hogyan használja ezt a weboldalt. Ezeket a sütiket csak az Ön beleegyezésével tároljuk a böngészőben. Önnek lehetősége van ezekről a sütikről is lemondani. De ezeknek a sütiknek a lemondása befolyásolhatja böngészési élményét.
A szükséges sütik elengedhetetlenek a weboldal megfelelő működéséhez. Ez a kategória csak olyan sütiket tartalmaz, amelyek biztosítják a webhely alapvető funkcióit és biztonsági jellemzőit. Ezek a sütik nem tárolnak személyes adatokat.
Azokat a cookie-kat, amelyek nem feltétlenül szükségesek a weboldal működéséhez, és amelyeket kifejezetten a felhasználói személyes adatok gyűjtésére használnak elemzéssel, hirdetésekkel vagy más beágyazott tartalmakkal, nem szükséges cookie-knak nevezzük. A sütik webhelyen történő futtatása előtt kötelező beszerezni a felhasználói hozzájárulást.