„Társadalomra veszélyes”: A lehető legnagyobb bírságot kapta egy diáktüntető
"Már látom a rendszernek a működését, nem is számítottam másra, így egyáltalán nem vagyok meglepve. Nyilvánvalóan a fő cél, a siker az lenne nekik, ha én eltűnnék a tüntetésekről."








