jotunder: Ph.D.-k a ruandai kormányban (tehénposzt)
Újra belpestizett Kohán Matyika az újnyilas Mandiner főszerzője. Azt mondja, hogy a belpestiek (értsd mi, magyar tuszik) kinevetik Novák Katit azért, mert tehenet ajándékozott ruandai pásztoroknak. Én, mint “belpesti”, egyáltalán nem nevettem ki...



